Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 30 серпня 2030

post_thumb_preview
У саду

Пора зайнятися санітарним обрізанням декоративних дерев і чагарників. Обріжте вуса у суниці садової, прищипуйте верхівки пагонів для посилення їх розгалуження, видаліть пасинкові пагони. Обробіть свій сад від хвороб і шкідників.

post_thumb_preview
На городі

Посадіть лук-сівку на ріпку. Збирайте насіння і насінники. Викопайте батун, шніт для вигонки. Викопування картоплі, збирання врожаю на зберігання також слід зробити сьогодні. Можна обробляти ґрунт, боротися з бур'янами та наземними шкідниками.

post_thumb_preview
У квітнику

Сприятливий період для прибирання клумби від бур'янів, видаліть хворі рослини та зів'ялі квіти. Зрізані свіжі квіти відмінно збережуться при тривалому транспортуванні та будуть довго радувати в букеті.

post_thumb_preview
В будинку

Одинадцятий місячний день відмінно підходить для нескладних справ. Наведіть порядок у своїй спальні, пересадіть квіти, розкладіть речі в шафах. Відповідний час для провітрювання квартири.

Корисно знати!

Місяць у Водолії. Займіться обробкою землі: перекопайте звільнені ділянки, розпушіть міжряддя, а також прорідіть сходи.

Опубліковано: 31 лип 2019
Переглядів: 968
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.