Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 3 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду
 
Добре пройде прополювання і проріджування сходів, формування крони, обрізки вусів у суниці, оранка, розпушування і підгортання. Збирайте врожай плодів і ягід. Займіться укоріненням і пересадкою рослин.
 
 
post_thumb_preview
На городі
Посів і посадка овочевих культур для отримання врожаю небажана. Сприятливий період для збирання врожаю на тривале зберігання і на насіння всіх культур, в тому числі і картоплі. Не забудьте про зернові. Прийшов час зайнятися їх прибиранням.
post_thumb_preview
У квітнику

Посів і посадка квітів можуть здивувати своєю незвичайною формою і забарвленням. Час садити цибулинні квіти. Варто подумати про укорінення і пересадку рослин. Зрізані квіти відмінно збережуться при тривалому транспортуванні та довго будуть радувати в букеті.

post_thumb_preview
В будинку

Якщо є можливість слід почати нові справи в городі та саду. Час сприяє вдалій боротьбі з перешкодами та залученням великих ресурсів. Також не забудьте приділити час родичам, поспілкуйтеся з близькими людьми.

Корисно знати!

Місяць у Водолії допоможе заготовити відмінні консерви з овочів і фруктів на зиму. Разом з місяцем зростає і життєва активність рослин, які забирають з ґрунту вологу і мікроелементи.

Опубліковано: 10 лип 2019
Переглядів: 1089
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.