Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 29 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться посадкою і пересадкою багаторічників, ягідних і декоративних чагарників, хвойних дерев. Обробіть сад від паразитів і грибкових захворювань.

post_thumb_preview
На городі

Посійте насіння огірків для вирощування восени в теплиці або на підвіконні. Можна висаджувати у відкритий ґрунт кольорову капусту, кольрабі, з коренеплодів: редис, дайкон, редьку. Зосередьтеся на збиранні врожаю на зберігання і на насіння, кореневого й позакореневого підживлення рослин.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні відпочивати не доводиться. Замість цього краще зайнятися посівом багаторічних рослин, які зимують у відкритому ґрунті. Полийте клумби. Обробіть сад від паразитів.

post_thumb_preview
В будинку

Сприятливий час для збору фруктів на тривале зберігання. Займіться переробкою плодів на консервацію. Також присвятіть час собі, влаштуйте невеличкий перепочинок. Це допоможе Вам набратися сил.

Корисно знати!

Перша чверть в Козерозі забезпечує хороший урожай. Насіння також дуже високої якості. Воно довго зберігає схожість.

Опубліковано: 31 лип 2019
Переглядів: 1050
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.