Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 27 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Вдалий день для висаджування саджанців декоративно-листяних дерев і чагарників. Перекопайте і рихлите землю, можна прорідити сходи, видалити пасинки, бур'яни, непотрібні суничні вуса, а також порослеві пагони. Обробляйте рослини від хвороб і шкідників.

post_thumb_preview
На городі

Прибирайте врожай коренеплодів і лікарських рослин і закладайте їх на зберігання. Підготуйте порожні грядки для майбутніх посадок. Вдалою буде посів і посадка швидко зростаючих лікарських рослин. У цей день не рекомендується обрізка і полив.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться збором насіння. Викопуйте квіткові цибулини та бульби й відправляйте їх на зберігання. Зрізані в цей день квіти відмінно збережуться при тривалому транспортуванні та будуть довго радувати вас в букеті.

post_thumb_preview
В будинку

Наведіть порядок у саду. Пора прибрати бадилля. Займіться заготівлею домашньої продукції на зиму: консервуйте, квасьте капусту, соліть овочі, заготовляйте соки та вино.

Корисно знати!

Квіти в знаку Стрілець, в порівнянні з іншими знаками, розквітнуть швидше, а ось урожай буде незначним.

Опубліковано: 31 лип 2019
Переглядів: 955
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.