Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 26 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Ефективною буде боротьба з хворобами та шкідниками, в тому числі й підземними. Піде на користь внесення мінеральних добрив. Сприятливо в Стрільці саджання плодово-ягідних рослин.

post_thumb_preview
На городі

Прибирайте урожай на зберігання, збирайте насіння. Посійте кольрабі, цвітну капусту для дорощування в теплиці. Приберіть дозрілі наземні плоди: помідори, квасолю і горох. Зберіть овочі для заморожування.

post_thumb_preview
У квітнику

Швидко і красиво зацвітуть посіяні та посаджені в Стрільці декоративно-квітучі рослини, в тому числі кімнатні. Рекомендується посадка і посів швидко зростаючих лікарських культур і рослин з довгим, які тягнуться вгору гнучкими стеблами.

post_thumb_preview
В будинку

Відмовтеся сьогодні від будь-якої активності, яка вимагає від вас великого фізичного навантаження. Не варто в цей день мити підлогу, прати білизну, затівати ремонт. Замість цього краще посадити квіти в вазони, витерти пил, прибратися в шафах, а також навести порядок на кухні.

Корисно знати!

У період Стрільця урожай буде незначним, а от якість вирощеного насіння навпаки буде високою.

Опубліковано: 31 лип 2019
Переглядів: 952
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.