Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 23 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

В саду сьогодні багато роботи. Продовжуйте садити суницю, ягідні та декоративні чагарники. Займіться підготовкою ділянки під посадку малини та чагарників.

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується посів, посадка на тривале зберігання і на насіння і пересадка рослин зі стеблеплодом таких як: картопля, зелені, зернові, бобові та інші овочеві і плодово-ягідні культури.

post_thumb_preview
У квітнику

У період зростаючого місяця сійте, садіть і пересаджуйте квіти, пряні трави, лікарські рослини, в тому числі і з кучерявими стеблами. Вдалим буде і вкорінення живців, внесення в ґрунт підгодівлі. Поливайте і розпушйте ґрунт навколо рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Не сприятливий день для робіт по дому. Не варто займатися перестановкою меблів, не плануйте змінювати колір стін, стригти газони або починати ландшафтний дизайн свого двору.

Корисно знати!

Ваги середній по родючості знак, який забезпечує довго зберігання врожаю, отримання якісного насіння, великих і смачних плодів.

Опубліковано: 29 лип 2019
Переглядів: 911
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.