Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 22 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться посадкою суниці. Пора підживити фосфорно-калійною підгодівлею дерева і чагарники. Посадіть дерева із закритою кореневою системою. Можна підготувати ділянку для посадки малини та чагарників.

post_thumb_preview
На городі

Вдалий період для висадки в закритий ґрунт розсади огірків. Можна посіяти в грядку кольрабі, цвітну капусту для осіннього дорощування в теплиці. Продовжуйте збирати картоплю та інші коренеплоди на зберігання.

post_thumb_preview
У квітнику

Рекомендується під знаком Терезів садити бульбові квіти, садові троянди, а також інші чагарники. Збирайте для сушки квіти лікарських рослин. Сприятливий день для посадки однорічних і багаторічних квітів.

post_thumb_preview
В будинку

Корисно позбутися від пилу в будинку. Зробіть повне провітрювання квартири, приділіть увагу відпочинку або хобі. Заморозьте ягоди, фрукти та овочі.

Корисно знати!

Поки Ваги панують, можна садити декоративні рослини, не призначені для плодоношення, через те, що буде багато дрібних красивих квітів.

Опубліковано: 29 лип 2019
Переглядів: 899
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.