Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 20 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Вдалий день для посадки суниці. Рясно поливайте рослини в саду, прищеплюйте їх і обробляйте землю. Саджати плодові дерева і кущі не бажано - урожай буде поганим.

post_thumb_preview
На городі

Зірки радять сіяти всі плетисті і виткі рослини на городі. Особливо хороший урожай буде у посіяних в цей день огірків, петрушки, кропу й артишоків. Обробляйте землю і вносьте добрива.

post_thumb_preview
У квітнику

Сійте і садіть в цей день всі плетисті й однорічні квіти. Рекомендується також зайнятися поділом і пересадкою багаторічників.

post_thumb_preview
В будинку

У цю добу постарайтеся здійснити більшість із задуманого в період відпочинку від посадки (в Молодий Місяць). Головне - не турбуйтеся про результат, а впевнено йти до мети. Рекомендується також пересаджувати кімнатні такі комнатні рослини, як драцена, аукуба, циссус.

Корисно знати!

У другій місячний день закладається основа майбутнього врожаю, тому садівникам і городникам зірки радять активно взятися за справу.

Опубліковано: 29 лип 2019
Переглядів: 932
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.