Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 2 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться окуліруванням дерев, посадкою розеток, укоріненням вусів суниці та поливом. Виріжте пагони малини, які відплодоносили. Посадіть плодові чагарники та дерева з закритою кореневою системою. Сприятливий час для збору і зберігання фруктів.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні в городі вас чекає чимало клопоту. Посійте довгоплідний редис. Висадіть розсаду огірка в теплицю. Посійте кольрабі та цвітну капусту для дорощування в теплиці. Приберіть урожай на зберігання і насіння.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні, як і вчора сприятливий день для пересадки багаторічників. Зі зрізаних квітів складають красиві букети, які довго будуть радувати. Рекомендується розпушування, а також внесення добрив.

post_thumb_preview
В будинку
Колективна робота сьогодні буде плідною. Подорожі та поїздки краще відкласти. Заготовлюйте вирощену продукцію на зиму, під'єднавши всіх членів сім'ї. Адже спільна робота це відмінний привід для спілкування.

Корисно знати!

Відмінний час для посадки рослин, які будуть зимувати в ґрунті. Вони дають високі врожаї. Плоди будуть середніх розмірів.
Опубліковано: 10 лип 2019
Переглядів: 953
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.