Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 18 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Відмовтеся від посіву і посадки будь-яких рослин в цей день. Збирайте врожай для тривалого зберігання, займіться боротьбою з шкідниками і зайвими пагонами у дерев і кущів.

post_thumb_preview
На городі

Зосередьтеся на зборі врожаю, прополюванні, обприскуванні від хвороб і комах. Особливо вдалий день для того, щоб копати картоплю і заготовляти дрова і сіно на зиму.

post_thumb_preview
У квітнику

Обрізайте зайві пагони на плетистих квітах і збирайте насіння. У цей день стебла добре реагують на пошкодження, тому можна зрізати квіти для букетів, не боячись травмувати рослини.

post_thumb_preview
В будинку

Зірки обіцяють багато конфліктів і невдач цього дня, тому радимо обмежити спілкування з людьми і відмовитися від посадки і пересадки рослин. Відпочиньте і використайте цей час, щоб набратися сил.

Корисно знати!

Спадаючий Місяць у знаку Лев дуже неродючий знак. У цей період рекомендується більше відпочивати і забезпечити відпочинок рослинам.

Опубліковано: 29 лип 2019
Переглядів: 908
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.