Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 16 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливий період для посадки однорічних і багаторічних плодових, декоративно-листяних рослин. Поливайте в цей день сад, обробляйте рослини від шкідників, прищеплюйте дерева, розпушуйте землю.

post_thumb_preview
На городі

Замочуйте і пророщуйте насіння. Збирайте врожай, який не плануєте зберігати до зими. Займіться добривами: закладіть органічні відходи в компост, додавайте добрив у ґрунт.

post_thumb_preview
У квітнику

Зірки радять в цей день не займатися посадкою і пересадкою квітів. Але обробляти їх від хвороб і очищати землю від бур'янів рекомендують.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день, щоб направити сили на отримання нових знань. Не зациклюйтеся на поточних проблемах і займіться своїм здоров'ям: збирайте лікарські трави (м'ята, ромашка) і варіть з них чаї та настоянки.

Корисно знати!

Місяць у Раку направляє життєві соки рослин від пагонів до стебел, які тиснуть на корені. Тому корені стають дуже чутливими і їх легко пошкодити.

Опубліковано: 29 лип 2019
Переглядів: 963
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.