Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 14 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Садіть чагарники та виноград. Вносьте в ґрунт органічні добрива. Вдалий день для вирізки молодих пагонів і посадки суниці. Не варто займатися пересадкою саджанців і пікіровкою.

post_thumb_preview
На городі

Робіть щеплення і перещеплення. Прибирайте на тривале зберігання зібраний урожай плодів, коренеплодів, злаків, картоплі, лікарської сировини. Збирайте насіння рослин.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулини і бульби квітів, зрізайте квіти. Вони довго стоятимуть в букетах і будуть довго радувати вас. Можна садити квіти з ампельними або кучерявими пагонами.

post_thumb_preview
В будинку

День відмінно підходить для заняття випічкою. Тісто порадує своїми смаковими якостями і пишністю. Також не варто відкладати на інший день консервування, соління, квашення капусти, приготування вина і соків.

Корисно знати!

У дні Близнюка посів і посадка рослин сприяє потужній кореневій системі. Проте не варто сіяти та садити, через те, що урожай буде не дуже хорошим.

Опубліковано: 19 лип 2019
Переглядів: 922
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.