Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 13 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться посадкою суниці. Вдалий період для покосу газону і видалення зайвих пагонів. Можливо пора приділити увагу прищіпці верхівок однорічних дерев для визрівання.

post_thumb_preview
На городі

Приберіть картоплю, займіться прищипкою баклажана, перцю і томата, щоб прискорити процес дозрівання плодів. Зберіть урожай на зберігання. Огляньте грядки, які звільнилися. Можливо їх слід перекопати. Зберіть насіння на насінники.

post_thumb_preview
У квітнику

Зірки рекомендують виділити час для посадки і посіву декоративних і ампельних зі звисаючими стеблами. Гарний час для того, щоб викопати цибулини. Не варто пікірувати і пересаджувати саджанці.

post_thumb_preview
В будинку
Сьогодні тісто вийде особливо повітряним і смачним. Порадуйте себе і рідних смачною випічкою. День також підходить для посадки дерева, фарбування паркану і прибирання в городі.

Корисно знати!

Близнюки - малопродуктивний знак. Посаджені рослини в ці дні не відрізняються яскравим смаком і запахом і через слабке стебла, потребуватимуть опорі.
 
Опубліковано: 19 лип 2019
Переглядів: 952
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.