Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 12 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Період сприяє укоріненню вусів і посадці суниці. Порадує посадка і плодових дерев із закритою кореневою системою. Успішною буде боротьба зі шкідниками та хворобами, органічна і мінеральна підгодівля.

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується полив і розпушування. Головне уникати розпушування в зоні коренів, через те, що висока ймовірність пошкодити їх. Саме час для посіву листових зелених (щавель, крес-салат), редис, дайкон, редька.

post_thumb_preview
У квітнику
Займіться замочуванням і пророщуванням насіння, посівом, розподілом і пересадкою багаторічників. Сприятливий день для щеплення і прищіпки. Телець протегує цибулинним квітам. Зрізайте їх і вони довгий час будуть радувати вас в букетах.
post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для виконання всіх справ в саду і на вулиці. Вдалим буде консервування, соління та квашення капусти. Заморожуйте ягоди та овочі, заготовляйте соки і вино, збирайте лікарські рослини.

Корисно знати!

Рослини, посіяні в знаку Телець, як правило, довго не сходять. Проте сходи дуже дружні. У них міцна коренева система і середня врожайність.

Опубліковано: 19 лип 2019
Переглядів: 959
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.