Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 11 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду
Сприятливий день для органічної та мінеральної підгодівлі, поливів, розпушування. Головне рихлити не в зоні коренів, адже є ймовірність їх пошкодити. Ефективною буде боротьба зі шкідниками та хворобами. Обрізка для посилення росту пагонів.
 
post_thumb_preview
На городі

Вдалим буде внесення добрив, закладка компосту, видалення бур'янів. Займіться збором коренеплодів (буряк, морква, ріпа, картопля) на зберігання. Підготуйте грядки під посадку озимого часнику.

post_thumb_preview
У квітнику

Зосередьтеся на викопуванні цибулинних, розподілі та пересадці багаторічників. Місяць у Тельці протегує цибулинним квітам, а саме: гладіолусам, нарцисам, тюльпанам. Букети з цих квітів, будуть довго вас радувати.

post_thumb_preview
В будинку

Краще провести цей день за домашніми справами. Тому, якщо є можливість, краще відкласти всі справи на потім і зайнятися наведенням порядку в домі. У цей день можна навіть затіяти невеликий ремонт. Заготівля вирощеної продукції про запас також в майбутньому порадує вас.

Корисно знати!

Телець вважається вологим і родючим знаком. Рекомендується садити будь-які рослини. Все буде добре розвиватися, мати відмінну якість і довго зберігатися.
Опубліковано: 19 лип 2019
Переглядів: 986
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.