Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 10 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Додайте до списку робіт в саду на сьогодні: укорінення вусів, посадку суниці і плодових дерев із закритою кореневою системою, укорінення відводків. Ви можете обрізати дерева, чагарники і косити траву. Не відкладайте на потім підживлення рослин.

post_thumb_preview
На городі
Не рекомендується сьогодні рихлити землю в зоні коренів і пересаджувати рослини. А ось посів зелених (крес-салат, щавель), дайкона, редьки і редиски буде вдалим. Зберіть коренеплоди на зберігання. Гарний час для поливу, внесення добрив, а також закладки компосту.
 
post_thumb_preview
У квітнику
Займіться замочуванням і пророщуванням насіння, посівом і посадкою на зберігання багаторічників. Зрізані квіти відмінно збережуться при тривалому транспортуванні та будуть довго радувати в букетах.
 
post_thumb_preview
В будинку
Один з найкращих днів для консервування, соління та квашення капусти. Відмінний період для варіння варення, заморожування фруктів та овочів на зиму, збору лікарських рослин.
 
 

Корисно знати!

У цей день великі шанси позбутися на городі та в саду від усього, що приносить шкоду. День у своєму розпорядженні для активних робіт в ґрунті.

Опубліковано: 15 лип 2019
Переглядів: 1011
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.