Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 1 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні сприятливий період для посадки плодових чагарників і дерев із закритою кореневою системою. Дерева і багаторічні чагарники забезпечать відмінний урожай і будуть довго родити.

post_thumb_preview
На городі

Роботи на городі дуже багато: кореневе і некореневе підживлення рослин, боротьба з хворобами та шкідниками. Сприятливий період для збирання врожаю на зберігання і насіння.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна пересаджувати квіти, які мають зимувати на холодному підвіконні. Пора братися за посадку та пересадку багаторічників.

post_thumb_preview
В будинку

Нічого нового не варто починати. Також не слід братися за справи, які мають для вас велике значення. Краще продовжити консервувати, солити, квасити капусту, заготовлювати коріння лікарських рослин.

Корисно знати!

Козеріг - середній по родючості знак, який забезпечує відмінний урожай та довго зберігається, при цьому слід враховувати, що плоди будуть середнього розміру.

Опубліковано: 10 лип 2019
Переглядів: 1126
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.