Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

З чим посадити барбарис

барбарисЕлегантний барбарис ефектно виглядає в одиночних посадках, але при вирощуванні в групі підкреслює красу і незвичність інших рослин, особливо гармонійно рослина виглядає з хвойними стланиками та іншими декоративно-листяними рослинами. 

Рівні ряди барбарису відмінно обрамляють бордюр на зеленому трав'яному газоні. У центрі трав'яного килима група з сортових барбарисів з листям різного відтінку складають дуже гармонійну композицію. Як доповнення до бордюру з барбарису можна використовувати низькорослі літники (тагетис, мініатюрну цинію, лобелію, портулак).

Високорослі види барбарису використовують для створення складних живоплотів, де з рослиною сусідять дерен, форзиція, хвойники. 

Часто барбарис висаджують в композиціях, стилізованих під японський сад, де поруч з кущами висаджують гортензію, рододендрони, багаторічні трави.

Опубліковано: 27 вер 2019
Переглядів: 738
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.