Прийом замовлень
0 (800) 60-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 60-32-42
0

Крокуси: 5 ідей для посадки

Існує більш ніж 80 сортів крокусів. Половина з них прекрасно приживається в наших кліматичних умовах. Знайдіть вдале місце для їх посадки і вони додадуть вашому саду неповторної краси.

На клумбах

Крокуси бувають дуже різними. Одних тільки їх вистачить, щоб сформувати пристойний квітник. Однотонні квіточки виглядають строго і вишукано, різнокольорові - яскраво і святково. Все залежить від ваших смаків і фантазії.

Головне в міксуванні квітів і фарб - поєднувати гармонійно і не переборщити.

У міксбордерах і бордюрах

Перший ряд міксбордерів найвигідніше декорувати золотистоквітковими крокусами. Вони досягають у висоту десяти сантиметрів і чудово виглядають завдяки своїм щільним пучкам ніжних квіточок. Крокуси цього виду бувають у двох кольорових варіаціях: білі і блакитні. Незмінною залишається лише золота серединка квітки.

Навколо дерев

Для посадки в пристовбурних кругах підходять тільки ранні крокуси, які будуть цвісти, поки дерево ще не зазеленіло і не кинуло на них тінь своєї густою кроною.

У контейнерах

Крокуси можна садити також в горщиках, скриньках та інших контейнерах для рослин. Кращим вибором для таких посадок будуть голландські крокуси. У контейнерах можна розміщувати як одну квітку, так і цілу компанію. Другий варіант більш надійний: тісно посаджені рослини не дадуть вітрові шансу розправитися з ними і розтріпати вашу композицію.

На альпійській гірці і в рокаріях

Це вдалі місця для крокусів, оскільки ці квіти люблять відкриті сонячні ділянки, виростають невисокими (до 5 см) і не конфліктують з іншими рослинами. На альпійських гірках особливо чудово виглядатимуть ботанічні крокуси (або триколор). Все завдяки незвичайному поєднанню жовтого, фіолетового і білого кольорів.

Не бійтеся проявити фантазію, якщо вирішили прикрасити ділянку крокусами. Такі ніжні і крихітні квіточки просто не здатні зіпсувати композицію.

Опубліковано: 20 сер 2020
Переглядів: 436
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.