Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Капуста не зав'язується, що робити

Якщо капуста не зав'язує качани, потрібно вживати термінових заходів, але спочатку варто звернути увагу на погоду. Для вирощування капусти рекомендується температура повітря від 18 до 20˚С і висока вологість. У посушливе літо в південних областях розвиток рослин може зупинитися – культура особливо чутлива до нестачі вологи. Слабка розсада, нестача харчування в ґрунті, загущені рядки посадок, розвиток хвороб на рослинах, важка земля – ось деякі причини відсутності зав'язі.

Для вирішення проблеми пропонується наступний алгоритм дій: проведення перевірки закислення ґрунту з подальшим приведенням в норму показника pH (рекомендована кислотність землі під капустою – pH 6,5-7,5); проведення розпушування та поливання грядок; видалення бур'янів; внесення добрив; огляд посадок на предмет виявлення захворювань і зараження шкідниками.

Опубліковано: 09 кві 2020
Переглядів: 585
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.