Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як укоренити самшит із живця навесні

Вкорінювати самшит із живця можна протягом всієї весни. При пересадці у відкритий ґрунт рослина, отримана з весняного живця, зможе добре вкоренитися та успішно перезимувати.

Для живцювання слід вибирати молоді й зелені гілочки самшиту. Якщо місце приростання такої гілочки до основного стебла вже почало дерев’яніти і стало коричневим, її можна використовувати.

Обрану гілочку акуратно відривають від основного стебла і звільняють від нижнього листя, яке просто обривають. Одержаний живець встромляють у зволожену землю, попередньо поміщену в невеликий пластиковий стаканчик з дренажним отвором. Зверху стаканчик накривають прозорою ємністю більшого розміру, утворюючи мінітепличку.

Не забувайте стежити за вологістю ґрунту. Через кілька місяців живці проростуть, що дозволить висадити їх до відкритого ґрунту.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1386
(Голосів: 1, Рейтинг: 1.0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.