Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як доглядати за крокусами

уход за крокусамиДогляд за крокусами не складає ніяких труднощів, при посадці цибулин не проводять повноцінний полив, поливають рожевим розчином марганцівки тільки дно лунки. Взимку посадки крокусів не вкривають, тільки в люті морози можна закидати клумби снігом і ялиновим гіллям. 

Навесні крокуси прокидаються дуже рано, для розвитку цибулин достатньо вологи, яка просочує грунт при таненні льоду й снігу, а також при випаданні дощу – поливи не потрібні. 

Якщо крокуси ростуть на газоні, потрібно контролювати інтенсивність поливу, адже надмірне перезволоження може спровокувати гниття дінця і відмирання коренів. 

Для добрива крокусів навесні використовують калійні і фосфорні добрива, свіжий гній і компост використовувати для підгодівлі не рекомендується. Перегодовані азотом крокуси схильні до грибкових інфекцій. 

Не обов'язково проводити щорічне викопування крокусів – квіти можуть рости на одному місці до 5 років.

Опубліковано: 27 вер 2019
Переглядів: 668
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.