Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як садити нектарин

Для посадки нектарина потрібно вибирати добре освітлену протягом дня ділянку без близького залягання ґрунтових вод. Культура не може перебувати в тіні понад 2 годин на день. Небажано сусідство з персиком та посадка після баштанних, полуниці й пасльонових.

Яму 70 х 70 х 70 см для нектарина викопують за 2-3 тижні до посадки. В її центр вбивають кілок 1,5 метра заввишки. Верхню частину вийнятої землі перемішують із 150 г суперфосфату і 10 кг прілого компосту. Частину отриманої суміші горбком засипають у яму.

На горбок, який утворився, поміщають нектарин, розправивши його корінці. Місце щеплення саджанця має розташовуватися трохи вище рівня землі. Після засипання ями живильним ґрунтом, ущільніть його від краю до центру і добре полийте саджанець. Коли земля осяде, місце щеплення зрівняється із рівнем землі. Деревце прив'яжіть до кілочка.

При осінній посадці стовбур саджанця підгортають на висоту 20-30 см, а пристовбурні кола мульчують компостом на 8-10 см. Навесні саджанець підгортати не потрібно.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1171
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.