Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як пророщувати насіння маку для клумби

Маки не можна купувати у вигляді розсади через те, що вони не переносять пересадку. Насіння ж варто купувати тільки у добре перевірених продавців: не всі сорти маку дозволено вирощувати.

Для правильного проростання насіння маку потрібна стратифікація, тобто воно деякий час має бути під впливом холоду. Якщо зима у вашій області не дуже сувора, посів насіння до відкритого ґрунту проводиться восени під зиму або ранньою весною, коли заморозки іще точно будуть. Мета таких дій – дати насінню можливість підмерзнути у холодній землі.

Щоб не сподіватися на природу, можна зернятка, які планується посіяти навесні, за пару місяців до цієї події помістити у нижній відсік холодильника, де зазвичай тримають овочі. Там вони і пройдуть стратифікацію. Якщо цей етап пророщування пропустити, рослина погано укоріниться і буде слабкою.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1337
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.