Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як правильно обрізати барбарис

Як правильно обрізати барбарисОбрізку барбарису можна виконувати навесні і восени, а барбарис Тунберга обрізають за особливими правилами. 
Весняну обрізку кущів барбарису необхідно проводити до початку сокоруху, якщо з'явилися листя на пагонах, приступати до робіт вже пізно. До весни можна приурочити санітарну та формуючу обрізку, це особливо актуально при підмерзанні крони барбарису взимку і оформленні фігурних живоплотів. Швидке формування фігурної живоплоту досягається при проведенні першої обрізанні в середині літа, а другий – до кінця серпня. 
Осіння обрізка барбарису повинна бути закінчена до настання періоду заморозків. Восени виконують видалення зламаних і хворих пагонів. 
Омолоджуючу обрізку виконують тільки на зрілих рослинах (вік понад 10 років). Старі і хворі гілки вирізують на рівні грунту, що стимулює появу нової порослі. 
Літній формування крони рослин для живоплотів можна проводити тільки до появи зав'язі.

Опубліковано: 23 вер 2019
Переглядів: 2239
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.