Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як посадити мигдаль

Садити мигдаль досить просто, існує кілька способів: вирощування культури з кісточки, посадка саджанців восени або ранньою весною. Переважна кількість садівників виконує роботи по посадці восени, але навесні також відзначені позитивні результати, потрібно тільки дочекатися теплої погоди і переконатися, що заморозки не повернуться.

Мигдаль – культура теплолюбна, добре росте на сонячних ділянках. Якщо за рослиною правильно доглядати, на одному місці деревце може рости до 100 років.

Кислотність землі на ділянці може варіюватися від 4,5 до 7,5 рН. Ділянку вибирають з легким супіщаним або суглинистим ґрунтом. Дуже важливо, щоб підземні води не підходили близько до кореневої системи мигдалю. Глибина ями для посадки – від 30 см; відстань між деревами – від 3 до 5 м; ширина між рядками – близько 5 м. Для мигдалю необхідне перехресне запилення, тому в саду висаджують кілька рослин поруч.

Опубліковано: 09 кві 2020
Переглядів: 1322
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.