Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як пікірувати та розсадити розсаду садової ромашки

-

Приступати до пікіровки та розсаджування розсади садової ромашки варто тоді, коли у рослини з'являється друга пара справжніх листків. Оптимальним вважається обсяг нових ємностей – пластикових стаканчиків – двісті грам. Денце кожного контейнеру має бути забезпечено дренажним отвором. Для економії посадкового місця можна обрізати верхню частину склянки.

В якості субстрату застосовується суміш садової землі, перегною і торфу в рівних пропорціях із додаванням перліту та річкового піску. Перед пересадкою ромашки землю в нових ємностях потрібно пролити. Для цього використовується наступний розчин: на склянку води 10 крапель рідкого препарату Фітоспорін-М (біозахист для квітучих та кімнатних рослин) і 1 крапля Енерген АКВА (рідина).

У вологому ґрунті потрібно зробити лунки для ромашок. Для цієї мети зручно використовувати 2-5-кубовий шприц. В одну лунку пересаджують один кущик ромашки. Землю навколо рослини акуратно ущільнюють.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1032
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.