Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як пересадити тюльпани на інше місце

Як пересадити тюльпани на інше місцеПересадити тюльпани на інше місце можна восени, для цього необхідно виконати необхідні посадочні процедури. Якщо ви використовуєте для пересадки свої цибулини, значить, їх необхідно вчасно викопати, продезінфікувати, розібрати по сортам і розбору, відправити на зберігання до осінньої посадки. 
Викопують цибулини тюльпанів в середині літа, використовуючи вила. Дуже зручно використовувати для посадки цибулинних культур сітчасті пластикові контейнери, тоді і посадковий матеріал не втрачається, і сорту не змішуються. 
Після знезараження і просушування цибулини зберігають до осінньої посадки в прохолодному місці. В цей час посадкового матеріалу сильно шкодить вологість, тому місце для зберігання цибулин тюльпанів не повинно сирим. 
Пересадку на нове місце проводять з середини вересня по жовтень, все залежить від кліматичних умов. Посадочні борозни або гнізда готують заздалегідь, перед цим скопують ділянку, проводять боронування грядок. На дно посадкових траншей укладають шар піску і суміш стартових добрив (суперфосфат + калійна сіль). Розчином марганцівки корисно пролити лунки до посадки цибулин. 
Глибина посадки цибулини - три висоти цибулини. Після засипки цибулин грунтом їх не поливають.

Опубліковано: 23 вер 2019
Переглядів: 4850
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.