Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як обрізати пасифлору

Обрізати пасифлору необхідно, якщо гілки рослини непропорційно витягуються, а листя перестає збільшуватися у розмірах. Але роблять це не тільки заради активного нарощування зеленої маси, але й для підтримки рясного цвітіння. Адже ефектні квіти цієї культури з'являються лише на молодих пагонах.

Оптимальний час для проведення обрізки – початок весни. Можна виконувати цю роботу і восени, коли цвітіння пасифлори завершується. Перед тим як приступити до обрізки, необхідно продезінфікувати секатор, який буде використовуватися в роботі.

Обрізку виконують перед тим, як прокинуться бруньки, що зможуть дати рослині нові пагони. Зріз має розташовуватися на 3-4 см вище самої бруньки. Віддалені частини рослини можна використовувати для подальшого вкорінення та розмноженням пасифлори.

Коли обрізка завершена, рослину на деякий час (до двох тижнів) притінюють. Так їй легше перенести стрес. Потім її можна знову поміщати на місце з яскравим освітленням.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1104
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.