Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як обрізати нектарин навесні

Навесні нектарин обрізають не тільки з метою правильного формування крони рослини, але й для санітарної обробки. Необхідно своєчасно вирізати неякісні гілки.

Обрізка на плодоношення здійснюється наступним чином. На скелетній гілці вибирають два розвинених пагони, які ростуть поруч і вважаються правильними. Тобто у цих пагонів є як плодові, так і листяні бруньки. Пагін, розташований ближче до закінчення гілки, потрібно обрізати, залишивши приблизно 9 бруньок. Він стане у нагоді для плодоношення.

На другому залишають всього пару бруньок, утворюючи невеликий сучок заміщення. Він потрібен для формування нової гілки, яка буде плодоносити наступного року. Так закладається нова ланка плодоношення.

Подібна щорічна весняна обрізка дозволить зробити врожаї нектаринів не тільки рясними, але й стабільними. Щоб не перевантажувати гілки зав'язями, видаляйте зайві, залишаючи ті, які забезпечать один плід на 10-15 см довжини гілки.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1638
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.