Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як обрізати лимонник навесні

Ранньою весною обрізати лимонник не можна. Якщо приступити до обрізки в цей період, з рослини може натекти багато соку, що призведе до її ослаблення і навіть загибелі. Проте весна – вдалий час для проріджування кореневої системи культури. Зайві пагони, розташовані нижче рівня ґрунту, також потрібно видалити, і робити це щороку.

Формувати й проріджувати лимонник можна під час і після його цвітіння. Якщо з якихось причин ви не змогли цього зробити навесні, відкладіть цю процедуру до пізньої осені. Лимонник можна обрізати навіть влітку, якщо ліани не будуть надто густо вкривати шпалери.

Проводячи санітарну обрізку лимоннику, садівники вкорочують гілки на 10-15 бруньок від вершини. Пагони, які плодоносили три роки поспіль, також видаляють. Гілки, що залишилися після обрізки рівномірно розподіляють по опорі.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1561
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.