Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Що посадити поруч з вейгелою

Поруч з невибагливою вейгелою можна посадити безліч найрізноманітніших культур: листяних і хвойних, що радують око квітами або яскравими плодами. Не дарма її часто використовують для пом'якшення переходу від високих рослин до низькорослих чагарників.

У поєднанні з кипарисовиком та ялівцем вейгела може брати участь у створенні оригінальних міксбордерів. Квіти цієї рослини виглядають особливо ефектно. Якщо потрібно прикрасити простір уздовж садової доріжки, клумбу або альпійську гірку, поєднання дерену, вейгели та гортензії буде вельми доречним.

Квітучі чагарники не так вже й часто садять поруч. Але рододендрони та вейгели добре доповнюють один одного, створюючи чудові букети. А ягідний тис у союзі з вейгелою забезпечує гарний перехід від ніжних квітів до яскравих плодів. Хорошим сусідом буде й барбарис, який також широко використовується для оформлення ділянок.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 2456
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.