Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Чим підживити вейгелу навесні

Навесні вейгелу варто підживити якомога раніше, іще до повного танення снігу. Для цього досить розкидати навколо рослини суперфосфат, калійну сіль та сечовину. Коли сніг почне танути, розчинені в талих водах мінеральні добрива будуть надходити прямо до коріння рослини.

Друге підживлення проводиться наприкінці весни. Для культури це час активного формування бутонів. Щоб цвітіння вейгели було рясним, а нові пагони встигли за сезон отримати необхідну силу, потрібно під кожну рослину внести суперфосфат (по 2 столові ложки на кущ).

Між першим і другим підживленням вейгела не повинна голодувати. Її розвиток стимулюють органічними добривами: коров'яком, перегноєм, деревною золою та компостом. Спеціалізовані позакореневі підживлення можна використовувати не частіше 2-3 разів на сезон. Часті й надмірні внесення добрив можуть зашкодити вейгелі.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 2679
(Голосів: 1, Рейтинг: 1.0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.