0 (800) 50-05-40

безкоштовно по Україні

Передзвонити мені

Доставка та оплата

В магазині «Твій дім і Сад +» ви можете придбати елітне насіння, саджанці та цибулини від кращих селекційних компаній. У нас є все. На будь-який смак і гаманець. Ми продаємо насіння поштою більше 12 років і наше ім'я – це гарант якості. До Вашої уваги подано понад 1200 одиниць товару, і всі вони пройшли перевірку на якість і відповідають Національному стандарту України.

 

Пересилання замовлень на вказану Вами адресу здійснюється Укрпоштою або Новою Поштою (за Вашим вибором). Строки пересилання залежать від Вашого регіону проживання. Пам'ятайте, що під час оплати й отримання посилки Вам потрібно буде сплатити поштовий збір за доставку замовлення. Точний розмір грошового збору розраховується індивідуально і залежить від ваги, відстані й оголошеної цінності посилки.

 

Доставка замовлень здійснюється тільки територією України.

 

Хочете заощадити на пересиланні? Зробіть замовлення на суму, що перевищує 1 500 грн, і Вам не потрібно буде сплачувати поштові збори, тому що ми зробимо це за Вас!

 

Періоди відправлення

 

Ми збираємо, пакуємо і відправляємо насіння відразу ж після Вашого дзвінка.

Саджанці дерев і чагарників і квіткові цибулини висилаються тільки після 1 березня, щоб не дати їм замерзнути догорою. Замовлення осіннього асортименту товарів здійснюються після 20 вересня. Під час відправки враховується регіон, погодні умови і Ваші побажання.